Neuveriteľné video sa objavilo na sociálnej sieti Twitter, kde ho zverejnil český novinár Vojtěch Gibiš. Spomínané video zachytáva neskutočnú naháňačku, kedy česká polícia nemohla dohoniť vodiča na Audi so slovenskými EČV. 

Vojtěch Gibiš je český novinár, ktorý na Twitteri zverejnil spomínané zábery. Vo videu majú diváci možnosť vidieť skutočnú naháňačku, za akú by sa nemusel hanbiť žiadny hrdina z akčného filmu. Chlap na aute Audi so slovenskými EČV unikal pred políciou naozaj brutálnym spôsobom, kedy porušil niekoľko desiatok predpisov, vrátane rýchlosti 160 km/h v obci, či vjazdu do protismeru na kruhovom objazde.

Podľa Gibiša mal však akčný vodič na útek veľmi dobrý dôvod, keďže mal už dva platné zákazy riadenia motorového vozidla a už v minulosti mal pred mužmi zákona unikať pod vplyvom drog.

Celá situácia nakoniec skončila presne tak, ako sa dalo očakávať. Spomínaný vodič Audi spôsobil nehodu a narazil do stromu, pričom ešte potom sa podľa všetkého pokúšal o útek z vozidla, ale neúspešne. Nuž, nechceme sa hrať na premúdrelých, ale tomuto vodičovi zrejme už nevrátia ani len rodný list, nie ešte vodičák.

Foto|Video: Twitter