Žiadne tvrdé reči a pár faciek, ale brutálna bitka, ktorá skončila dokopaním na zemi. Polícia Slovenskej republiky zverejnila prípad, ktorý sa udial v pondelok večer krátko po 22. hodine v noci. Zástupcovia polície ukázali občanom aj video z incidentu!

V pondelok 2. septembra 2019 bola policajná hliadka privolaná na Obchodnú ulicu v Bratislave, kde pred stánkom s rýchlym občerstvením došlo k útoku na 29-ročného muža. Ten má mať na svedomí iba 17-ročný mladík, ktorý bol krátko po bitke zadržaný políciou a keďže odmietal spolupracovať, príslušníci policajného zboru ho eskortovali na policajné oddelenie. Poškodený muž bol na mieste ošetrený a prevezený do nemocnice.

Celý incident sa odohral priamo pod jednou z nainštalovaných kamier a polícia SR na svojom facebookovom profile zverejnila aj autentické video. Celý prípad momentálne vyšetruje Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave I. Spomínané video nájdete na prelinku nižšie, a ako polícia tak aj my upozorňujeme, že nie je vhodné pre slabšie a citlivé povahy.

Video bitky v Bratislave nájdete – TU

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky | Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky