Každú chvíľu vychádzajú nové a nové filmy či seriály, ktoré sú plné krásnych herečiek. Ktorá je však podľa vás tou úplne najkrajšou? O prvú priečku bude zaiste v mnohých prípadoch bojovať nádherná bruneta z Izraela Gal Gadot.

Gal Gadot je 34-ročná izraelská herečka, ktorá sa prvýkrát verejne preslávila v roku 2004, kedy vyhrala domácu súťaž krásy a získala titul Miss Izrael. Ako herečka sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka filmovej sérii Rýchlo a zbesilo, kde stvárnila postavu Gisele Yashar.

V roku 2013 však v šiestom pokračovaní tejto série jej postava zahynula. Popri úspechu v Rýchlo a zbesilo sa objavila v niekoľkých menších rolách, až kým sa v roku 2016 nestala Wonder Woman vo filme Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti.

O rok neskôr sa už dočkala vlastného filmu Wonder Woman, kde stvárnila rovnomennú hlavnú postavu. Odvtedy jej sláva dosiahla celosvetové parametre, veď napríklad len na takom Instagrame má cez 31 miliónov followerov. Gal bez pochýb patrí k tým najkrajším herečkám súčasnosti a pre mnohých chlapov je práve ona tou úplne najkrajšou.

Gal Gadot fotogaléria

Foto: Instagram/Gal_gadot, YouTube