V minulosti sme v časopisoch obdivovali svetové modelky, ktoré sa vymykali svojou krásou “bežnému priemeru”. Snívali sme o nich vo svojich detských izbách a kochali sa ich krásou. Dnes nám stačí zapnúť Instagram a nájdeme desiatky žien, ktoré sú slávne najmä vďaka svojmu vzhľadu. Táto, vekom ešte stále tínedžerka, však naozaj stojí za to! 

Koncom minulého storočia sa v Amsterdame narodila kráska, ktorú teraz obdivujeme. Cindy Kimberly sa narodila 16. novembra 1998 a pôvodom je Španielka. Vyrastala a študovala v Amsterdame, no jej exotické črty sa nedajú nevšimnúť. Mená jej rodičov síce nie sú známe, keďže Cindy toho zo svojho súkromia veľa nezverejňuje, no vie sa o nej, že má ešte sestru.

Známou sa Cindy stala po tom, čo sa pred pár rokmi objavila na fotografii s Justinom Bieberom a mnoho ľudí sa pýtalo: “Kto je tá kráska?” Odvtedy na Instagrame nazbierala skoro 5 miliónov sledovateľov a naplno rozbehla kariéru vyhľadávanej modelky. Jej neobyčajná krása a skvelá postava totiž vábia modelingové agentúry a chlapov po celom svete.

Cindy Kimberly

Foto: Instagram/Wolfiecindy