Už od dva dni štartuje na obrazovkách TV Markíza v poradí jedenásta séria obľúbenej reality šou Farma. Tentokrát sa môže mužské osadenstvo tešiť hneď na niekoľko zaujímavých a krásnych žien a jednou z nich je aj 22-ročná Barbora z Bratislavy. Tá pred kamerami vyrukovala s nečakaným priznaním!

Barbora Bednaričová má 22 rokov, pochádza z Bratislavy a Farma nebude jej prvá skúsenosť pred kamerou, keďže už predtým sa párkrát objavila vo videách YouTube kanála Naked Bananas. Teraz TV Markíza postupne zverejňuje bližšie predstavenia jednotlivých súťažiacich z Farmy 11 a Barbora počas neho priznala, že ešte nikdy nemala vzťah.

Hoci Bratislavčanka samú seba označuje ako beznádejnú romantičku, vzťah sa jej v živote zatiaľ vyhýba. Sama ale hlási, že ak by sa čosi „zomlelo“ počas Farmy, nebude sa tomu určite brániť. Napriek romantickej duši ale Barbora zjavne nie je žiadna hanblivka, pretože má na svojom tele niekoľko tetovaní a dokonca aj piercing – a to priamo v bradavkách! Nuž, túto kočku sa počas Farmy 11 určite oplatí sledovať.

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto|Video: YouTube/Televízia Markíza