Svetom pravidelne otrasie nejaký škandál o tom, ako si to učiteľka rozdala so svojím žiakom. Jeden z najnovších prípadov sa týka 42-ročnej Mary Frances Fletcherovej, ktorá sa vyspala s tromi stredoškolskými futbalistami. Pri pohľade na ňu si však človek hovorí “dopr*ele, prečo som takúto učiteľku nemal na strednej aj ja?”!

42-ročná MILFka, zrelá žena Mary Frances Fletcherová z Californie si vďaka svojmu neukojenému apetítu poriadne zavarila. Je totiž obvinená z nezákonného pohlavného styku. Mary si to nerozdala s jedným ani s dvomi, ale rovno s tromi stredoškolskými futbalistami!

Miestny šerif Jon Lopey tvrdí, že Stredná škola v Mount Shasta si podobný prípad nepamätá: “Sme tu malá, úzko prepojená komunita s dobrými školami a dobrými žiakmi, takže takýto prípad zneužitia je celkom neobvyklý.”  A či išlo naozaj o zneužitie? Z pohľadu zákona zrejme áno, no realita býva celkom iná. Mladí futbalisti trénovali s pani Fletcherovou “štandardné situácie” určite dobrovoľne.

Zachovalá štyridsiatnička vraj proti obvineniu počas zatýkania nijak neprotestovala a ani neurobila žiadne vyhlásenie. Nuž, kto mlčí, ten svedčí. Nenásytná “mamaCoBychPíchal” si po zaplatení kaucie 10 000 dolárov užíva slobodu a jej osud bude definitívne spečatený 22. marca, kedy prebehne súdny proces. Ktovie, možno práve teraz obšťastňuje celý futbalový tím, lebo v base si zrejme tak skoro nevrzne.

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj: FHM.com, Nypost.com | Foto: Facebook