Bez námahy prísť k miliónom by spravilo pekný deň každému človeku. No my vám predstavíme 5 ľudí, ktorí si svoje peniaze vyhraté v lotérii rozhodne nevážili. Namiesto rozumnej investície ich rozhajdákali kade-tade.

 

Callie Rogers – výhra 2 417 437 $

Dievčina z Británie mala iba 16 rokov, keď si v lotérii vytipovala správne čísla. Peniaze minula ako typická tínedžerka. Síce si za ne kúpila niekoľko nehnuteľností, chodila na luxusné dovolenky, no väčšina z nich padla na plastické operácie.

Evelyn Adams – výhra 5 400 000 $

Šťastná to žena vyhrala v priebehu dvoch rokov dve lotérie, čím sa stala milionárkou. Evelyn mala pocit, že jej hviezdy prajú, a tak chcela svoje milované peniaze znásobiť v kasíne v Atlantic City. To sa jej však nepodarilo. Všetko totiž prehrala v hazardných hrách a dnes býva v rozpadnutej búde, pričom o svojich stratených bubáčikoch môže len snívať.

Michael Carrol – výhra 9 700 000 $

Písal sa rok 2002, keď mladý muž vyhral jackpot. Čo čert nechcel, v priebehu piatich rokov dokázal všetko minúť. Väčšina padla na štetky, kokaín a tzv. demolačné derby. Potom čo sa dostal na mizinu, bol nútený vrátiť sa späť k práci smetiara. Avšak,,bohaté“ ego spôsobilo, že dostal padáka a v týchto chvíľach pracuje v továrni na sušienky.

Denise Rossi – výhra 13 000 000 $

Keď sa Denise dozvedela, že vyhrala športku, bola šťastím bez seba, a rozhodla sa, že sa o svoje peniaze s nikým deliť nebude. S manželom sa teda rozviedla, pričom on sa o jej výhre dozvedel až o dva roky neskôr. V ten moment ju zažaloval za nepriznanie svojho bohatstva, pričom sudca sa pri rozvodovom konaní naklonil v prospech bývalého manžela, ktorý dostal všetky peniaze.

William Post – výhra 16 000 000 $

Výherca si už po troch mesiacoch urobil dlh vo výške 500 000 $, keďže mu v tých chvíľach prišla ,,iba“ prvá časť výhry. No stihol si kúpiť reštauráciu aj lietadlo. Williama si zrazu jeho blízki vážili a, samozrejme, dúfali, že sa ,,pár“ dolárov ujde aj im. Post teda prachy porozdával a po roku sa mohol pýšiť dlhom vo výške 1 000 000 $. Navyše bol zatknutý za streľbu na poštára.

Zdroj | Foto: YouTube