Stretli ste sa už niekedy s YouTube kanálom, ktorý má názov Tajomnych 5? Ak nie a bavia vás veci mysteriózneho charakteru, určite si na tento kanál s 30 tisíc odoberateľmi nájdite čas. Naposledy sa na ňom objavilo video s názvom TOP 5 najzáhadnejších ľudí. Budete mať zimomriavky!

Spomínané video s názvom TOP 5 najzáhadnejších ľudí začína príbehom neznámeho muža. Ten bol nájdený v Kanade v podchladenom stave a bez nôh. Napriek všemožným snahám sa jeho identita nikdy nepodarila odhaliť. Rovnako tak aj v prípade číslo 4. Ten pre zmenu pojednáva o tajomnom väzňovi so železnou maskou, ktorý bol väznený vo francúzskej pevnosti Bastila.

Vo videu taktiež nájdete príbeh o tajomnej postave z čias tzv. studenej vojny alebo o záhadnej žene, ktorá šokovala verejnosť počas vraždy prezidenta Kennedyho. Celé video uzatvára záhadný prípad číslo 1 a teda únos lietadla z roku 1971.

Záver tohto únosu šokoval všetkých vtedajších vyšetrovateľov a napriek 45-ročnej snahe o nájdenie páchateľa, v roku 2016 musela FBI uzavrieť prípad ako nevyriešený. Bližšie info o týchto záhadných ľuďoch už nájdete v spomínanom videu.

Celé video nájdete – TU

Foto: YouTube/Tajomnych5