Rýchle autá a krásne ženy, to je kombinácia, ktorá reprezentuje každého úspešného muža. Zlí chlapci zo slovenského podsvetia si potrpeli ako na výstavné štvorkolesové mašiny, tak aj na závideniahodné milenky. Neraz sa po boku našich mafiánov ocitli dokonca aj krásky zo showbiznisu či televíznej obrazovky. Aj keď je pomaly pravidlom, že sa mafiánskeho dôchodku títo obávaní grázli väčšinou nedožijú, za života si vedia rozprávkovo užívať. A to jedine po boku tých najrajcovnejších mačičiek!

 

Zuzana Marošová

Kráska neváhala kvôli láske ku Karolovi Mellovi obetovať svoju hereckú kariéru. Dvojica má spolu dvoch synov, no ich vzťah je v troskách. Nálepka mafiánovej ženy bude však pôvabnú Zuzanu prenasledovať už asi navždy.

 

Adriana Pospíšilová

Blonďatá misska a rosnička poplietla hlavu mafiánskemu bossovi Jurajovi Ondrejčákovi – Piťovi. Avšak potom, čo bol Piťo odsúdený na šestnásť rokov za zosnovanie zločineckej skupiny, bolo aj po láske.

Zora Czoborová

Šarmu dobre stavanej fitnessky podľahol bratislavský “podnikateľ” zastrelený v roku 1999 Roman Deák.

Petra Krištúfková

Plavovláska randila s nebohým Róbertom Diničom, ktorý je aj otcom jej prvorodenej dcéry.

Zuzana Belohorcová

Televízna učiteľka intímností laškovala s Deákom, no zaplietla sa aj s Jozefom Svobodom, ktorého meno bolo v bratislavskom podsvetí pojmom.

Marianna Ďurianová

Obľúbená moderátorka televíznych novín si užívala so synom mafiánskeho ekonóma Jozefa Surovčíka. Jej súčasný partner Roman Doležaj bol vyšetrovaný v kauze “piešťanských piťovcov”. Marianna má na zlých chlapcov asi šťastie.

Karin Majtánová

Televízna moderátorka a niekdajšia kráľovná krásy mala pomer s bossom popradského podsvetia Milanom Reichelom. Z ich búrlivého vzťahu sa Majtánovej narodila dcéra. Reichel je jedným z mála, ktorým sa podarilo divoké slovenské deväťdesiate roky prežiť. A to aj vďaka “bonzovaniu” na svojich mafiánskych kamošov z mladosti.

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj/Foto: pluska.sk, Facebook, Instagram