Nie vždy je pre nás prostých mužov jednoduché odhaliť, či má žena skutočne záujem aj o “niečo viac” alebo to chce držať len na kamarátskej úrovni. Keď si ale budete všímať týchto 8 znakov, máte vyhraté!

Na populárnom portáli Bright Side sa objavili rady od mužov pre mužov. Z tejto spolupráce vzniklo niekoľko hlavných znakov, podľa ktorých muži vedia, že ženy majú o nich záujem. My sme pre vás vybrali tých 8 najjasnejších. Všímajte si malé detaily a už nikdy vás nebude trápiť klasický problém, že neviete, na čom ste.

1. Úsmev

Častým usmievaním vám dáva jasne najavo, že sa vo vašej prítomnosti cíti príjemne. Ženy zároveň úsmevom vysielajú aj nepriamy signál, že ak budete po ich boku, aj vy budete mať nespočetne veľa dôvodov na úsmev.

 

2. Záujem o váš život

Každý človek je rád, keď niekto prejavuje záujem o jeho osobnosť, hobby alebo prácu. Pokiaľ sa žene páčite, nebude vaše zvyky odsudzovať, ale bude vašu vášeň pri najmenšom tolerovať.

3. Pýta si vašu pomoc

Obľúbeným spôsobom žien, ako nadviazať konverzáciu s mužom, ktorý sa im páči, je požiadať ho pomoc. V prípade, že jej pomôžete, sa žena cíti vďačne a vy dôležito. Ony veľmi dobre vedia, prečo to robia.

 

4. Úprimné poďakovanie

Po ženskom požiadaní o pomoc a kladnej odpovedi od muža často prichádza úprimné poďakovanie, ktoré je v prípade, že sa jej páčite, ozdobené aj nejakou tou pochvalou či lichôtkou, aký ste skvelý.

 

6. Priamočiarosť

Keď sa žene naozaj páčite, nebude strácať čas tým, aby vám len niečo naznačovala a nechala vás domýšľať si. Väčšinou pre ňu nebude najmenší problém priamočiaro navrhnúť nejakú spoločnú aktivitu.

 

7. Krotí svoje emócie

Všetci dobre vieme, že žena je v podstate chodiaci mix emócií najrôznejšieho druhu. Veď o nežnejšom pohlaví je známe, že pocity ním extrémne lomcujú. Ak sa ale pri vás snaží aspoň trošku ovládať a nerobí z komára somára, verte, že vás chce len chrániť od nepríjemného zážitku.

 

8. Nesnaží sa byť “len” kamarátkou

Hovorí sa, že slečny hneď vedia, či si chcú muža vziať, len s ním spať alebo byť maximálne kamarátkou. Tie najrozumnejšie z nich vám od začiatku dajú jasne najavo, či by tam možno mohlo byť aj niečo viac alebo nie. Samozrejme, nezabúdajme na ďalší známy výrok – ženské “nie” znamená “áno”.

 

9. Všímajte si jej oči

Oči sú vraj pohľadom do duše a všetky jej pocity k vám sú skryté práve v nich. Muž by mal skrátka vycítiť, či sa v jej pohľade skrýva túžba po niečom viac alebo nie.

 

Zdroj|Foto: Brightside.me, Depositphotos.com