Nevydržalo im to ani dva mesiace! Láska medzi speváčkou Miley Cyrus a Kaitlynn Carterovou, ženou, ktorá jej rozbila manželstvo, totiž stroskotala po šiestich týždňoch. Zdá sa teda, že dračica, ktorá sa zrodila z popola nevinnej Hannah Montany, je opäť na trhu. Bude to pre ňu znamenať návrat k životu plnému párty a drog?

Chudák Liam Hemsworth. Keď si 10. augusta 2019 na sociálnych médiách prečítal, že mu práve krachlo manželstvo, bol to preňho poriadny šok. Dozvedel sa to totiž neskôr, než zvyšok sveta. Tri dni sa spamätával z obrovského šoku, než sa odhodlal vstať a ísť podať žiadosť o rozvod. Následne poprial svojej ex všetko dobré. Tá však naňho už dávno zabudla. Bola totiž príliš zamestnaná užívaním si ľúbostných radovánok na jachte.

Letné dobrodružstvo na mori

Dve blondínky, horúce leto a ešte horúcejšie bozky – tak to nejaký čas vyzeralo v živote mladučkej speváčky, ktorá sa však nedokáže zmestiť do kože. S Liamom sa schádzali a rozchádzali celé roky, kým sa konečne nezaprisahala, že si trochu usporiada život a nechá sa spútať manželským sľubom. Po desiatich mesiacoch ju však prestalo baviť hrať sa na niekoho iného a zdupkala za prvou peknou postavičkou, ktorú vo svojom okolí stretla. A vyzerali spolu tak dobre! Ani tento románik však nemal vydržať večne.

Kaitlynn Carter

Odtrhnutá z reťaze

„Miley a Kaitlynn sa rozišli. Sú však stále kamarátky,“ oznámil časopisu People zdrvujúcu správu zdroj zo speváčkinho okolia. Nateraz to teda znamená, že dračica je opäť voľná. Prebytočnú energiu investuje do tvorby, čo sa ukázalo aj na jej najnovšom hite s názvom Don’t Call Me Angel, ktorý naspievala spolu s kolegyňami Arianou Grande a Lanou Del Rey. Zdá sa, že je na umelecký počin nanajvýš hrdá – jej Instagram sa priam hemží polonahými fotkami z klipu, na ktorých má – paradoxne k názvu piesne – vo väčšine prípadov pripnuté krídla. Čo dodať? Môžeme očakávať, že v blízke dobe budeme o Miley ešte počuť. Opäť sa totiž po dlhšom čase odtrhla z reťaze.

Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey – Don’t Call Me Angel

Zdroj: People.com | Foto|Video: Instagram/Kaitlynn, Instagram/Mileycyrus, YouTube