Hospodár Martin sa na farmárskom statku už mnohokrát rozčúlil kvôli tomu, akým spôsobom sa súťažiaci (ne)starajú o zvieratá na Farme. Práve kvôli tomu im naposledy zobral jedného z najdôležitejších členov! 

Farmári mali viackrát problémy s kravou Malinou, stratili sa im husi, morky a dokonca im pozomierali prepeličky aj zajac. Podľa informácií portálu Pluska.sk im v piatkovej časti hospodár Martin vezme psa “Guľa“. Podľa svojich slov totiž na vlastné oči videl veci, na ktoré sa mu veľmi ťažko pozerá a účastníci Farmy 11 budú prvými, ktorým zoberie psa. Do svojho vypadnutia sa mu totiž venovala hlavne Andrea “Deya“ Matejčíková, ktorá dokonca povedala, že jej z Farmy bude chýbať najviac práve on.

Zvyšní farmári sa však potom údajne o psa veľmi nestarali, čo im pri stole bude vyčítať aj Evelyn. Pes si totiž pobehoval hore dole po Farme a dokonca vraj “sekol“ jednu sliepku. Moderátorka šou Evelyn navyše poznamená, že naháňať a biť psa nie je starostlivosť, čím bude poukazovať na Rada, ktorého pri tomto čine videla údajne aj samotná Kristi Dali. Svedkami týchto udalostí budete už v piatkovej časti!

O Guľa sa po odchode Andrei Matejčíkovej z Farmy nemal kto poriadne starať.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Farma.markiza.sk, Instagram/Crazydeya