Radovan Dulín (38) a Kristi Dali (32) mali k sebe počas natáčania Farmy najviac blízko zo všetkých súťažiacich. V ich prípade to navyše očividne nebolo iba o fyzickom kontakte, ale obaja priznali svoje zaľúbenie do toho druhého. Mnohých teda zaujímalo, ako to s nimi dopadlo po odchode zo statku! 

Čo bude, to nevedeli ani oni dvaja, a aj keď sa na nich valila vlna kritiky, tak sa zdalo, že svoj vzťah myslia vážne. Obaja mali však mimo statku nedoriešené iné vzťahy a najmä Rado musel vyriešiť záležitosti ohľadom svojej snúbenice Ivky. Ani jednému sa zo statku nechcelo vôbec odísť a pri konci natáčania nechýbali dokonca slzy.

Prvé zábery z novej markizáckej šou, ktorá príde hneď po skončení Farmy 11, však jasne hovoria o tom, že Rado s Kikou pravdepodobne svoj farmársky vzťah posunuli na reálnu úroveň a užívajú si vzájomnú blízkosť. Na krátkom videu sa totiž objavili spoločne vo vírivke popíjajúc šampanské. Omnoho viac sa diváci určite dozvedia už od pondelka, kedy bude TV Markíza vysielať online šou “Život po Farme“ a to každý pracovný deň od 20:00!

Prvé zábery zo šou Život po Farme

Foto|Video: Farma.markiza.sk, Instagram/Radovan.d