Dlho očakávaný projekt s názvom Morbius určite nenechá chladných mnohých skalných fanúšikov tohto žánru. Zárukou kvality by malo byť minimálne to, že film sa podujalo natočiť štúdio Sony, ktoré stojí napríklad za vznikom populárnej snímky Venom (2018). Hlavnú úlohu si v spomínanej hororovej komiksovke zahrá oscarový herec a taktiež hudobník Jared Leto (Klub bitkárov, Obchodník so smrťou).

Jared Leto (Michael Morbius)

jared leto morbius

Predstaví sa nám ako geniálny vedec Michael Morbius, ktorý bohužiaľ trpí ojedinelým a smrteľným ochorením krvi. Po útrapných a bezvýsledných pokusoch nájsť liek na túto chorobu mu zostáva posledná možnosť, ktorá, ako sa zdá, môže byť oveľa nebezpečnejšia ako samotné ochorenie. Posledný experiment sa mu vymkne z kontroly a pomaly sa začnú prejavovať vedľajšie účinky a nakoniec sa z neho stáva krvilačný upír s výnimočnými schopnosťami.

choroba krvi

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

jared leto morbius

Fanúšikovia možno postrehli, že film je akýmsi spin-offom na Spidermana. Štúdio Sony sa totiž rozhodlo vytvoriť si svoj vlastný svet neobyčajných superhrdinov, alebo teda v našom prípade antihrdinov, vrátane  Spidermana a taktiež nedávny, pre mnohých „marvelákov“ vynikajúci, už spomínaný počin Venom. Ak bude film aspoň z polovice taký dobrý ako trailer, tak sa v marci 2021 rozhodne máme na čo tešiť 🙂

Morbius – Trailer

Zdroj: Csfd.cz | Foto: Twitter, Instagram, Facebook | Video: YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU