Slovenský futbalový stopér Milan Škriniar si v posledných dvoch rokoch vybudoval skvelé meno naprieč celou futbalovou Európou a už viackrát sa špekulovalo o tom, že by z milánskeho Interu mohol zamieriť ku niektorému z tých najväčších gigantov starého kontinentu. Teraz prehovoril jeho agent!

Španielsky web As.com priniesol pred pár hodinami rozhovor s manažérom menom Mithat Halis, ktorý je súčasťou agentúry Star & Friends. Tá okrem iných hráčov zastupuje aj slovenského reprezentačného stopéra Milana Škriniara (24). Halis sa pre As.com vyjadril, že podľa neho všetko nasvedčuje tomu, že rodák zo Žiaru nad Hronom a odchovanec žilinského futbalu zamieri do slávneho Realu Madrid.

„Jeho cena je 100 miliónov eur. Real Madrid aj Barcelona v posledných dvoch rokoch súťažia o to, kto z nich ho podpíše. V súčasnosti je Real Madrid blízko dohody s Interom, pretože “Pusinky” Milana chcú a potrebujú viac ako Barcelona,“ vyhlásil Halis pre As.com.

Mithar Halis zo Star & Friends ďalej uviedol, že Real Madrid zháňa alternatívu ku stopérskej dvojici Ramos – Varane a práve Škriniar by mal byť ich voľbou. Stále však pre mnohých fanúšikov zostáva nepredstaviteľné, že by Inter Škriniara naozaj nechal odísť, ale keď mohol San Siro opustiť kapitán Icardi…

Zdroj: En.as.com | Foto: Twitter