Mirka Csorbová (19) a Matej Jurkovič (41), ktorí sa spolu zblížili počas natáčania Farmy 11, mali obrovské množstvo neprajníkov. Komentujúci na sociálnych sieťach im dávali pravidelne najavo, čo si o ich vzťahu myslia a väčšinou nešlo o žiadne pekné slová. Všetkým, ktorí zaľúbenej dvojici neverili, však Mirka poslala po svojom konci v súťaži jasný odkaz! 

Obaja boli svojim spôsobom na farmárskom statku trochu kontroverznými osobami, okolo ktorých sa točilo mnoho konfliktov a hádok. Oni si však našli spoločnú reč a neskôr ich vzťah prerástol aj do prejavovania ľúbostných citov. Mirka vypadla v dueli len pár dní predtým, ako bol Matej z Farmy vylúčený po útoku na jedného z ďalších súťažiacich, ktorého podľa informácií televízie Markíza poslal do nemocnice.

Obaja sú už teda nejaký čas späť v reálnom svete a Mirka sa mohla konečne pochváliť na sociálnych sieťach tým, že s Matejom sú aj naďalej v pravidelnom kontakte. Na Instagrame adresovala všetkým divákom jasný odkaz, ktorý hovorí o tom, že nie všetko, čo mali možnosť ľudia vidieť v televízii, bolo presne tak, ako sa na prvý pohľad zdalo. Blízky vzťah tejto dvojice bude mať teda pravdepodobne svoje ďalšie pokračovanie a mnoho ľudí im pod týmto príspevkom vyjadrilo svoju podporu.

Mirka Csorbová a Matej Jurkovič po Farme

Foto: Instagram/Miim3s, Instagram/Matej.jurkovic.official, Farma.markiza.sk