Pandémia ohľadom vírusu Covid-19 zasiahla celý svet a Európa, ako i Slovensko, nie je žiadnou výnimkou. Cestou ku slobode sa zdá byť možná vakcína proti koronavírusu. Čo však hrozí ľuďom, ktorí sa zaočkovať nedajú? 

Premiér Igor Matovič sa pred pár hodinami objavil na obrazovkách televízie TA3, konkrétne v relácii V politike. Tu sa vyjadril hneď k niekoľkým aktuálnym informáciám, ale hlavnou témou bol nákup vakcín proti Covid-19 a následné očkovanie.

Igor Matovič vyhlásil, že vláda sa už dohodla s viacerými firmami na zakúpení týchto vakcín a v rámci očkovania chce najskôr zaočkovať zdravotníkov, následne seniorov vo veku 65+a potom príde postupne na rad zvyšok populácie.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Za zmienku určite stojí aj jeho výrok, že v prípade nezaočkovania hrozí ľuďom zákaz cestovania po Európe. „Európske krajiny hovoria, že neumožnia cestovať do ich krajín ľuďom, ktorí nebudú zaočkovaní. Nezaočkovanie môže znamenať, že vás do inej krajiny bez testov nepustia,“ uvádza premiér. Pozrite si celé video nižšie a urobte si názor sami.

Slováci nebudú môcť bez očkovania na Covid cestovať. Naznačujú to európski lídri, tvrdí Matovič

Zdroj: YouTube | Foto|Video: YouTube