Určite má každý z vás vo svojom hľadáčiku žien nejakú múzu, z ktorej je hotový ešte len si na ňu pomyslí. To je aj prípad nášho čitateľa Aďa, ktorému sa zapáčila babenka v podniku, kde sa chodil zabávať každý víkend. Raz tak chytil opraty osudu do vlastných rúk, no takéto finále asi nečakal! 

Aďo má pred tridsiatkou a za sebou jeden vážny vzťah, ktorý skončil po šiestich rokoch. Bola to láska z výšky, no tá sa pominula pri rozdielnych predstavách o budúcnosti. Kým Aďo sa ešte na nejaké zakladanie rodiny necítil a chcel si hlavne budovať svoje podnikanie, tak jeho partnerka až príliš tlačila na pílu. A tak sa po vzájomnej dohode rozišli a chalanisko si začal užívať viac voľného času pre seba.

K tomu patrilo aj tzv. „sobotné vypnutie“, kedy sa poobede rozhodol odložiť všetky dovtedajšie povinnosti a nevrátiť sa k nim až do pondelkového rána. Keďže žije v jednom z väčších slovenských miest, tak sa v jeho okolí nachádza aj nemenovaný diskotékový podnik, do ktorého si rád zašiel s kamarátmi.

Všade sa točili rôzne baby z priľahlých dedín aj menších okolitých miest. V jeden takýto „vypínací“ večer si všimol poriadnu šupu sedieť pri neďalekom stole s väčšou partiou kamarátov. Kučeravá brunetka s hnedými hlbokými očami, z ktorej erotické žiarenie len tak sálalo. Aďo sa odvtedy nevedel sústrediť a zrak mu padal iba na ňu a očami ju priam hltal v momente, keď sa začala hýbať na parkete.

V kožených obtiahnutých nohaviciach vynikli jej pevné polky, a tielko s výstrihom jasne naznačilo, že aj v oblasti hrudníka je poriadne obdarená. Kamoši si, samozrejme, všimli, kam mu behá zrak, a tak ho celý večer podpichovali s tým, že nech za ňou ide. Aďo sa však aj napriek tomu, že mal v sebe zopár pohárikov vodky, na nič také neodhodlal. Domov šiel relatívne triezvy a stále premýšľal nad tým, kto to môže byť. Nikdy predtým ju tam nevidel.

A tak započal v najbližších dňoch „pátraciu“ akciu, ktorej súčasťou bolo sledovanie facebookovej stránky klubu, v ktorom sa zabávali. Čakal, že sa tam objavia fotky z oného večera a na jednej z nich bude označená aj jeho múza, keďže na ňu nevedel prestať myslieť. Nuž, a podarilo sa, vďaka za sociálne siete! Aďo si okamžite začal prezerať jej profil a zistil, že jeho vyvolená sa volá Michaela. Pekné meno, hovoril si, no ešte krajšia prdelka!

Michaela zjavne nemala nikoho, keďže si jej profil Aďo prelustroval odpredu, odzadu. Napíše jej ako nejaký zúfalec cez Facebook? No a čo! Buď výjde alebo nie. Predsa len si už dlhšie nevrzol. Čuduj sa svete, aj toto prebehlo hladko. Nevedno, či ju zaujal Aďov vzhľad alebo to, že si do profilu narýchlo pridal informácie o tom, že vlastní menšiu firmu so zameraním na IT technológie, no podarilo sa. Dohodli si stretko na káve, na druhý deň o pol štvrtej poobede. Vraj keby bol nejaký maniak, tak sa za denného svetla bude Michaela menej báť.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Na stretnutí bol Aďo z Michaely ešte nadržanejší ako predtým. Jej príťažlivosť počas dňa bola totiž viditeľnejšia. Krásne sa usmievala a povedala mu, že jediný dôvod, prečo s ním išla von je, že k nej bol úprimný a milo ju pozval von bez prehnaných narážok na jej vzhľad. Aďo jej totiž napísal, že si ju všimol v klube, zaujala ho a chcel by ju lepšie spoznať. Vcelku jednoduché a nenútené. Z kávičky sa presunuli na víno a odtiaľ po rôznych vzájomných komplimentoch a fľaške červeného do jeho bytu.

Aďo sa cítil ako keby mal najväčšie šťastie na svete. Fakt to mohlo prebehnúť tak ľahko? Po prvých bozkoch sa Miška opýtala, či by nemohla ísť do sprchy. Síce trochu neobvyklé, ale budiš, povedal si Aďo a ponúkol jej uterák. Medzitým si len predstavoval, ako si to s ňou užije a plánoval, čo všetko by mohli vyskúšať. Styk nemal už celé mesiace a tak bola jeho kreativita povzbudená hodinami péčka, ktoré si za ten čas stihol napozerať.

Potom, čo so širokým úsmevom vyšla z kúpeľne zabalená iba v uteráku, sa rýchlo do sprchy vybral aj on, aby ju neodradil prípadným zápachom. Veď keď s tým už začala, tak čo. Bola to asi jeho najrýchlejšia sprcha v živote, keď sa povenoval hlavne svojmu žezlu lásky, aby bolo čo najviac vyvoňané a použiteľné na všetky možné hrátky. Miška na neho už nedočkavo čakala v posteli a tak si bez ďalších zbytočných rečí k nej ľahol.

No a potom? Potom sa mu ani za nič nevedel postaviť! Bolo to nepríjemné, a tak sa zo začiatku venoval najmä jej potešeniu, keďže cítil, že nie je vo svojej koži. A keď sa mu po dlhších ústnych a ručných prácach medzi jej stehnami chcela Miška odvďačiť podobnou mincou, našla iba smutne hompáľajúci sa špagát. Nedarilo sa jej ho naladiť ani za nič, aj keď to, čo v jeho trenkách vyvádzala by dokázalo prebudiť asi aj mŕtveho. No Aďo? Nula bodov.

Tak sa jej zo dve-tri hodiny s menšími prestávkami naplno venoval s ilúziou toho, že sa mu určite podarí naštartovať. Nakoniec ju štyrikrát uspokojil, zatiaľ čo jeho malý kamoš sa nedokázal naplno prebrať ani raz, pretože bol Aďo z toho čím ďalej tým viac nervózny. Nakoniec sa rozhodli ísť spať, keďže sa obaja cítili trápne. Aďo kvôli tomu, že sa mu nepostavil a Miška kvôli tomu, že mala pocit, že ho nedokáže navnadiť.

Aďo od nervozity nevedel zaspať a stále bol nadržaný ako kôň, aj keď to tak navonok nevyzeralo. Miška po chvíli celkom spokojne odfukovala. Veď kto by sa jej po štyroch orgazmoch mohol čudovať? Po Aďovom rannom prebudení však už vedľa neho nebola. Keďže sa cítil stále trápne, tak mu celkom aj odľahlo, no podvečer si našiel na messengeri správu práve od Michaely. Tá sa mu priznala, že jej s ním bolo celkovo dobre a nechce, aby to skončilo len pri tejto jednej noci.

Ako zareagoval Aďo? Mal podobný názor, keďže až na ten spackaný posteľový zážitok to bolo pre neho veľmi príjemné stretnutie. Dnes sú spolu Aďo s Miškou už vyše dvoch rokov a všetko funguje ako má. Takže chlapi nezúfajte. Aj keď sa vám pri nej prvýkrát nepostaví, stále to môže byť tá pravá!

Chcete sa podeliť o podobný príbeh? Napíšte nám na [email protected]

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: Pixabay.com