Kristína Kövešová momentálne patrí medzi najobľúbenejšie redaktorky. Tento post si vyslúžila svojou prácou, ktorú robí inak než drvivá väčšina jej kolegýň z televízneho prostredia.

Redaktorka televízie Markíza sa totiž zaoberá témami, ktoré sú poriadne kontroverzné, ba hlavne sú za hranicou zákona. Kristína svojou prácou upozornila na viacero zločinov, vrátane pedofílie, nelegálnych psích zápasov, prostitúcie neplnoletých dievčat či gangu zlodejov z Rumunska. Pri tak vážnych témach si človek niekedy ani nevšimne, že Kristína je kus krásnej ženy. 35-ročná čiernovláska nie je žiadna lacná dievčina a vyzývavo oblečená chodí iba veľmi zriedka.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Kristína teda síce má svoju úroveň, avšak pri jej proporciách je to škoda. Má totiž fantastické prsia, ktoré si na jej poloodhalených/polozahalených fotkách všimnete, aj keď nechcete. Do úst sa nám tak tisne rečnícka otázka, prečo Kristína konečne neukáže viac, keďže svojimi prednosťami by tromfla 90 % slovenských pseudohviezdičiek? Fotky poprsia, ktoré si Kristína často zakrýva vlasmi, nájdete v odkaze pod galériou.

Kristína Kövešová

Spomínané fotky Kristíny Kövešovej nájdete >>TU<<

Foto: Instagram.com/kristinakovesova