Svetoznámy denník Daily Mail priniesol (možno) revolučnú správu o dosiahnutí ženského orga*mu a o tom, na veľkosti čoho vlastne pri dosiahnutí ženského vyvrcholenia skutočne záleží. 

Denník Daily Mail priniesol najnovšiu správu, ktorú zverejnili vedci z Journal of Se*ual Medicine a tí v nej uvádzajú, že na dosiahnutie ženského orga*mu má najväčší vplyv veľkosť… ženského klitori*u.

Vedci testovali dosahovanie orga*mu na ženách okolo tridsiatky a prišli k jedinečnému záveru. Nielenže ženy s menším „klitíkom“ majú problém s dosiahnutím orga*mu, ale taktiež ženy, ktorých klito*is je vzdialenejší od va*íny. Podľa ich tvrdenia práve tento fakt zohrával najväčšiu rolu v tom, či daná žena dosiahla alebo nedosiahla vyvrcholenie. Čím bližšie je „klitík“ k va*íne, tým viac to ženu dráždi a tým rýchlejšie dosiahne vrchol.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Celý výskum viedla Susan Oakley, ktorá dokonca tvrdí, že žiadny bod G neexistuje a všetko závisí len od klitori*u. Okrem iného tiež uvádza, že mužovi by na uspokojenie ženy stačil aj trojcentimetrový peni*…

Teraz už aspoň vieme, na ktorú časť tela sa máme sústrediť pri najbližšom maznaní s partnerkou 😛

 

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram