Záleží vám na tom, aby ste boli v milovaní jednoznačným alfa samcom? Chlap, pri ktorom si žena naplno užije a povie: “ tak s týmto rozhodne áno a nie len raz?“ Držte sa nasledujúcich rád a my vám zaručíme, že ním rozhodne budete!

Nepoužívajte overené triky!

Rozhodne nevsádzajte na to, čo vám donedávna fungovalo pri predchádzajúcich ženách. Pamätajte si, že každá žena je unikát, to čo bolo pre jednu nebo a raj, pre inú môže predstavovať peklo a utrpenie. Rovnako to je predsa aj u vás chlapov či nie? Každý ste iný, každý milujete iné veci, každého z vás vzrušujú iné podnety, majte to na pamäti aj pri milovaní so ženou. Teda ak nechcete byť svedkom toho, ako vaša milovaná prekrúti očami a vás to zasiahne ako ľadová sprcha, ktorá vaše vzrušenie z predstavy o prekrásne strávených chvíľach plných nežnosti odplaví do zabudnutia.

…to čo bolo pre jednu nebo a raj, pre inú môže predstavovať peklo a utrpenie.

Je jasné, že ak s konkrétnou dámou prichádzate do milostného kontaktu prvýkrát, nemôžete 100% vedieť, čo má alebo nemá rada, alebo ako na niektoré podnety reaguje. Dôležité je, aby ste ešte pred samotným zblížením zistili aspoň niečo, čo má rada a na čom môžete stavať. To je tá jednoduchšia cesta, ako sa vyhnúť nezhode pri milovaní. Ťažšie je, ak dotyčná nerada rozpráva o tejto téme, vtedy vám ostáva jediné: ísť na to pomalými krôčikmi a sledovať jej mimiku. TÁ VÁS JEDNOZNAČNE NEOKLAME! Aj keby šlo o najlepšiu herečku v predstieraní.

Pri prvom milovaní neexperimentujte!

Ak sa zbližujete s vašou partnerkou, priateľkou, či kamarátkou prvýkrát, rozhodne na nej netestujte nové triky, či nápady, o ktorých ste sa niekde dočítali alebo dozvedeli. Prvé zblíženie rozhodne nie je vhodným miestom na váš osobnostný rozvoj v tejto oblasti. A prečo? Tak po prvé hlavne preto, že partnerku dokonale nepoznáte, neviete ako na také niečo zareaguje, a po druhé aj preto, že vy sám seba v tomto nepoznáte. Kým pri iných veciach ste vyrovnaný, pokojný a veríte si, pri týchto to rozhodne tak nebude a žena to jednoznačne vycíti. Bude vidieť, že v tomto nie ste úplne doma. A práve pohlavný styk je o tom, aby ste boli obaja uvoľnení a prežívali to naplno. Pri stálej partnerke je to už iné, tam si experimentovanie rozhodne môžete dovoliť a vtedy to aj ona patrične ocení.

Verte si!

Pre ženu nie je nič odrádzajúcejšie ako chlap, ktorý sám nevie čo v posteli robí. Len sa teraz pekne zamyslite nad tým, ak si vy neveríte, ako vám môže veriť vaša partnerka? Veď to je nelogické. Ak máte byť pre ňu alfa samcom, musíte byť tým, komu bude veriť, pri kom bude mať pocit, že je sebavedomý, rozhodný a dozaista vie čo robí.

…VEĎ SVOJU JAZDU SI URČITE CHCETE NAPLNO UŽIŤ! 🙂

Je to rovnaké ako pri šoférovaní, ak cestujete po trase, ktorú ste prešli xykrát, tak si jazdu jednoznačne vychutnáte, pretože je len malá pravdepodobnosť, že vás počas nej niečo zaskočí alebo prekvapí. Ale ak idete niekam, kde to vôbec nepoznáte, ovláda vás istotne stres, dezorientácia či nervozita. Preto je sebaistota veľmi dôležitá aj pri milovaní, ak nie najdôležitejšia, veď svoju jazdu si určite chcete naplno užiť! 🙂

Buďte unikát!

Ak máte byť chlapom, ktorý neupadne do zabudnutia, ale práve naopak – vystúpi na piedestál, z ktorého ho nik tak ľahko nezhodí, musíte byť jedinečný. Musíte byť niekým, na ktorého žena len tak ľahko nezabudne. Po kom bude náruživo dychčať, ešte ďalšie dni potom.

A ako to dosiahnuť ? Najzákladnejšie pravidlo je : MYSLITE NA ŇU, NIE NA SEBA!

Skúste jej dať to, čo nikdy od žiadneho chlapa v posteli nedostala! 🙂

Chlapi, ktorí sú v posteli sebci, to nikdy nepochopia. Tým stále pôjde len a len o vlastné potešenie. Síce nepriamo budú žiť v ilúzií, že čím väčší počet žien na svoje uspokojenie využijú, tým väčšími alfa samcami budú, ale to je len ich utopistická predstava. Pretože alfa samec nie je ten, ktorý vystrieda milión žien pre vlastné potreby, ale ten, ktorý ich dokáže uspokojiť tak, ako nik iný pred ním. V tom pramení celé tajomstvo úspechu. Skúste jej dať to, čo nikdy od žiadneho chlapa v posteli nedostala! 🙂

Sledujte ju

Ako sme si už povedali, žiadna žena aj keď by bola najlepšia herečka na svete, nevie oklamať svoju mimiku a gestá. Preto ju sledujte, všímajte si ako reaguje na vaše dotyky, podnety a ťahy. Je to ako v hre: jeden úspešný ťah a váš cieľ je na dosah, jeden ťah mimo a ste opäť na začiatku. Avšak nenechajte sa odradiť, jeden zlý ťah ešte neznamená koniec hry. 🙂

Rýchle tempo – Game over!

Ak ste ovplyvnený filmami pre dospelých, tak tento fakt vám bude dozaista veľmi blízky. Veď si len spomeňte, ako to vo filmoch tohto žánru chodí. Herec má tempo, akoby bežal maratón a herečka má tým väčší pôžitok, čím je jeho rýchlosť vyššia. Ale takto to v reále rozhodne nechodí. Pokojne sa vám môže stať, že to pre vás bude Game over. Vy dosiahnete uspokojenie, no vaša partnerka z toho rozhodne nebude mať nič. Preto je veľmi dôležitý bod, ktorý sme si spomenuli vyššie. Musíte ju vnímať naplno, len vtedy zistíte, či to robíte správne a ona niečo cíti, alebo by pokojne mohla pri vás čítať knihu. Ak je to druhý prípad, rozhodne to robíte zle.

Je veľa žien, ktoré práve kvôli rýchlemu tempu nemajú z milovania absolútne nič, pretože ide o tzv. klitoriálne ženy. To znamená, že pri nich nie je podstatná rýchlosť dnu a von, ale trenie a dráždenie na povrchu, resp. na klitorise. Preto zvyšujte tempo pomaly, a ak spozorujete, že pri rýchlom tempe nepohne ani brvou, spomaľujte. Niekedy sa vám ale môže stať to, že spomalíte príliš neskoro a následky z toho už nenapravíte. Môžete sa snažiť koľko len chcete, ale ak je partnerka dole podráždená, nie je šanca v nej niečo opäť prebudiť. Aspoň nie v tej chvíli.

TEN NAJLEPŠÍ ALFA SAMEC VIE ZABODOVAŤ KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK!

Pripravenosť

Ako správny alfa samec musíte byť pripravený za každých okolností. Nesmiete sa spoliehať na správne načasovanie. To nie! Ten najlepší alfa samec vie zabodovať kedykoľvek a kdekoľvek! A pri správnej pripravenosti nesmiete zabudnúť ani na vlastnú starostlivosť o seba. Takže ak nechcete svoju partnerku odradiť nejakými nežiadúcimi prvkami na svojom tele, jednoznačne sa ich pravidelne zbavujte. Nikdy neviete kedy na vás čaká tá správna príležitosť.

Foto: Facebook.com, Flickr.com, Cz.depositphotos.com