Výskum portálu Saucy Dates, ktorého sa zúčastnilo takmer 4 tisíc ľudí, priniesol prekvapivé výsledky ohľadom pohlavného života mužov i žien. Ako dlho by mal trvať ideálny pohlavný styk?

Zo spomínaného výskumu, do ktorého sa zapojilo presne 3886 osôb, vyplynulo, že podľa žien trvá ideálne milovanie priemerne 25 minút a 51 sekúnd. Muži hlasovali podobne, zastávajú názor, že ľudia by mali súložiť 25 minút a 43 sekúnd. V skutočnosti to však vyzerá inak!

Z toho istého prieskumu totiž vyplýva, že ohľadom dĺžky milovania nespĺňajú požiadavky žien muži v žiadnom veku. Priemerný styk u mužov okolo 50-tky je 15 minút a 15 sekúnd. Mladší týpci sú na tom síce o niečo lepšie, ale len o niekoľko minút. Najdlhšie vraj vydržia 31-roční muži z USA, ktorých se* trvá v priemere 17 minút a 5 sekúnd.

Naopak, úplne najhoršie dopadli muži z Indie. Tí majú podľa prieskumu najväčšiu výdrž práve okolo 50-teho roku života, ale ich akt vtedy trvá len okolo 15 minút. Mimochodom, mnoho mužov vraj v tomto výskume uviedlo, že pri posteľných hrátkách nevydržia v priemere dlhšie než 33 sekúnd. Nuž, vy ste snáď na tom o čosi lepšie.

Zdroj: Saucydates.com | Foto: Instagram, Twitter