Väčšia časť slobodných mužov často uvažuje nad tým, kde a ako “splašiť” nejakú novú známosť, v ideálnom prípade hneď niekoľko známostí. Zamysleli ste sa však nad tým, že možno by mohla pomôcť iba zmena vašej práce?

V dnešnej dobe je veľmi veľa najrôznejších online zoznamiek, ale ruku na srdce, osobný kontakt je vždy osobný kontakt. Ak práve nie ste parketový lev, čo každý víkend ohuruje rajcovné babenky na tanečnom parkete, tak z času na čas si zaiste položíte otázku: Ako stretnúť a spoznať novú ženu, prípadne hneď viacero žien?

V redakcii sme nedávno mali o tomto vzrušujúcu debatu a jedným z názorov bol ten, že možno stačí iba zmeniť prácu. Ak pracujete v prevažne mužskom kolektíve či v nejakej menšej firme, kde máte len pár kolegov a počas práce neprichádzate do styku s novými ľuďmi, možno práve zmena kariéry je presne tým, čo vás môže priviesť k novým známostiam.

V rámci tohto netradičného brainstormingu sme teda rozmýšľali, aká profesia by to mohla byť. Samozrejme, nerátali sme nejaké extrémne vysoko kvalifikované ponuky práce a skôr sme uvažovali nad nejakými obchodno-personálnymi profesiami. Skúmali sme, aké obchody ženy najčastejšie navštevujú, prípadne aké služby najčastejšie vyhľadávajú. Taktiež sme ale brali do úvahy aj to, aby si muž zachoval taký ten – nazvime to chlapský faktor. Predsa len, byť zvodným a sčítaným alfasamcom, keď predávate šminky…

Padli nápady najrôznejšieho druhu, ale následne sme ako jednu z tých TOP možných nových profesií zvolili niečo ako napr. pozíciu konzultanta špičkovej predajne, prípadne nejakú pozíciu v kontaktnom centre známej spoločnosti.

Zaujala vás táto myšlienka na zmenu kariéry? V tom prípade určite klikajte >>>SEM<<<  a taktiež >>>SEM<<<

Foto: Theartofcharm.com, Instagram