Život s neobmedzeným rozpočtom musí byť úžasný. Neviažete sa na okolie, na ceny a nech je váš sen akýkoľvek, dokážete si ho splniť. Podobne je na tom aj princ Prince Badr bin Saud zo Saudskej Arábie, ktorý si do svojej garáže zaobstaral dva nové prírastky. Pre bežných smrteľníkov nepredajné!

Niekto parkuje vo svojej garáži oškretú Fabiu, niekto jediný vyrobený exemplár luxusného športiaka. Hádajte, ktorý z nich asi bude princ bin Saud? Správne, práve on vlastní koncept vozidla Bugatti Vision Gran Turismo, ktorý, mimochodom, zaparkoval rovno vedľa nepredajného Bugatti Chiron. Koľká irónia, dve v tejto chvíli nepredajné autá zaparkované v jednej garáži, prihlásené na saudskoarabských poznávacích značkách a pripravené ponúknuť dokonalý zážitok z jazdy.

Ak ešte stále nezávidíte dostatočne, povedzme si čo-to o výkone. Samozrejme, princ vo svojom vozovom parku nebude skladovať žiaden šetrný 1,1 litrový agregát. Výkon každého z vozidiel predstavuje 1500 konských síl, pod kapotami áut totiž drieme 8-litrový W16 motor poháňaný 4 turbami. Slušné, čo poviete? Inak, hodnota áut sa odhaduje na 5 000 000 dolárov, avšak vzhľadom na nepredajnosť vozidiel a predpokladanú navýšenú výbavu môže byť pokojne vyššia.

Foto: Autoblog.com