Predstavte si, že sa jedného dňa zobudíte a je z vás milionár alebo dokonca miliardár. Zbohatnúť za 24 hodín je pre bežného človeka takmer nemožné. Toto je 5 ludí, ktorí sa stali boháčmi tým najmenej očakávaným spôsob.

1. Meteorit

33-ročného výrobcu rakiev Josua Hutagalung z ostrovčeka Sumatra v Indonézii stretlo neuveriteľné šťastie v nešťastí, keď mu v noci preletel strechou domu meteorit. Šanca, že zem zasiahne meteorit, je pomerne malá a Josua mal určite radosť, že v tej chvíli nebol doma. Meteorit vážil viac ako 2,1 kg a Josua ho predal za 1 milión eur.

2. Drahokamy

Baník Saniniu Laizer pri svojej práci objavil dva vzácne Tanzanity (drahokamy), ktoré vážili 9.27 kg a 5 kg. Oba drahokamy sú azda najväčšími, aké kedy boli objavené, a preto vláda odmenila nálezcu sumou takmer 2.7 milióna eur.

3. Výhra v lotérii

Lotérie alebo stieracie žreby sú jednou z ciest, ako možno zbohatnúť čo najrýchlejšie. Väčšina ľudí ale lotérie považuje za stratu peňazí, čo v konečnom dôsledku aj sú, až do momentu, kým neobsahujú výhru. Harikrishnan V Nair z Dubaja si kúpil svoje najšťastnejšie 3 tikety do lotérie, z ktorých jeden ukrýval najväčšiu výhru v celom Abu Dhabi. Bolo to takmer 2,3 milióna eur.

4. Diamant

Aj práca obyčajného robotníka sa vypláca. Presvedčili sa o tom dvaja muži z Indie, ktorí počas roboty našli obrovský 42.9 karátový diamant. Spoločne ho predali za takmer 250 000 eur a zisk si medzi sebou spravodlivo podelili.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

5. Darček od rodičov

Spomínate si na váš najdrahší darček na narodeniny? Nech to už bolo čokoľvek, asi to neprekoná ten, ktorý dostal chalanisko menom Eric Tse. Na jeho 24. narodeniny mu rodičia darovali pravdepodobne ten najdrahší dar na svete. Mladík dostal takmer 4 miliardy dolárov v podobe jednej pätiny podielu rodinnej firmy, vďaka čomu sa za jeden deň stal miliardárom.

Zdroj: gqindia.com | Foto: flickr.com, depositphotos.com