Na konci júla si krásna fitnesska Andrea Neumannová a fitness tréner Daniel Magyar povedali svoje áno. Mnohí fanúšikovia sympatickej blondíny sa už pomaly zmierovali s faktom, že jej rajcovným záberom na Insta odzvonilo, ale nedávno Andrea predsa len urobila výnimku a pochválila sa svojou pýchou!

Známa slovenská fitnesska Andrea Neumannová sa nedávno vydala, a už je z nej Andrea Magyar. Jej vyvoleným sa stal tréner Daniel Magyar, o ktorom sme bližšie písali tu. Ani status vydatej ženy však (aspoň zatiaľ) slovenskej kráske nezabránil v tom, aby sa so sledovateľmi na Instagrame nepodelila o pohľad na svoju pýchu.

Andrejka ukázala svoj zadoček v plnej kráse a k rajcovnej fotke pridala nasledovný popis: „Necvičím každý deň a ani nejem vždy tak, ako mám, ale stále sa snažím byť natoľko fit, aby som sa dobre cítila vo vlastnej koži a páčila sa môjmu manželovi 🥰 💪🏻.. ale ani súťaženiu nedávame zbohom, buď ešte pred detičkami alebo PO, ale ideme do toho spolu ako do všetkého v živote 💗… robte to, čo vás baví a preto, lebo vás to baví 💪🏻 nenúťte sa cvičiť, keď v tom proste nie ste svoji, dajte pozor na stravu a hýbte sa akokoľvek inak vás to baví 🙈😅🤗 prajem krasny večer 😘💞“

Spomínaná FOTO – TU

Foto: Instagram/Official.andrea_magyar