Od škandálu s údajným péčkom modelky Andrey Verešovej a jej manžela Daniela Volopicha prešli tri týždne. Počas nich si zrejme slovenská kráska na dovolenke v Dubaji stihla vyčistiť hlavu a domácim videom s jej tvárou sa rozhodla viac nezaoberať. Odhalené fotky tak na jej Instagrame pribúdajú jedna radosť!

Po afére s videom Andrea s rodinou zbalili kurfe a spoločne odleteli do Dubaja, kde lockdown a starosti vymenili za slnenie sa na krásnych plážach. Popri plavkových fotkách, na ktorých možno obdivovať Andreine dokonalé telo, však brunetka zo Žiliny pritvrdila a zverejnila i poriadne šťavnatú snímku hore bez!

,,Jedna z mnohých úžasnych fotiek, ktorá sa už do kalendára bohužiaľ nevošla. (A bola by ju škoda schovávať v šuplíku, čo poviete?),“ 40-ročná Andrejka napísala k fotografii s holými prsiami. Tá vznikla počas tvorby jej vlastného kalendára, obsahujúceho najodvážnejšie zábery kariéry, ktoré vznikli pod taktovkou známej fotografky Lucie Robinson. Vy si nahú modelku môžete pozrieť v závere článku.

Andrea Verešová

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Andreine holé prsia >>TU<<

Zdorj/Foto: Instagram/andreaveresovaofficial