Ožrať sa na šrot sa niekedy nevypláca. Svoje by o tom vedel povedať aj anglický DJ David Little, ktorý strávil bujarú noc na Ibize. To, čo zistil nasledujúce ráno, ale nepraje ani tomu najhoršiemu nepriateľovi. 

Rodák z Durhamu sa prebudil ako po každej párty trochu neskôr, no jeho prvé kroky smerovali k mobilu. Po jeho odblokovaní však nastalo zhrozenie, David totiž pri letmom pohľade na displej zistil, že v noci si na stránke eBay kúpil autobus! Nešlo pritom o žiadny hračkársky model, ale veľkú Scaniu Irizar, za ktorú zaplatil viac ako 30-tisíc eur.

Davida toto zistenie okamžite prebudilo a vzniknutý problém začal riešiť. Napokon sa ukázalo, že v noci si Davidov telefón mohol požičať jeho otec, ktorý si práve na eBayi prezeral rôzne autobusy. Ťažko povedať, či jeden z nich David kúpil sám a na nič si nepamätá, alebo sa mu jednoducho objednávka potvrdila na nezablokovanom mobile vo vrecku. Každopádne, mladý DJ neváhal a obrovský stroj opätovne na eBay zavesil, pričom o tom nezabudol informovať ani svojich priateľov.

„Stále nemôžem uveriť tomu, čo som spravil minulú noc na Ibize. Bol som v bare, kde som už tradične neriešil absolútne nič. Noc ale prešla a keď som z vrecka vybral svoj mobil, na displeji svietilo, že som si kúpil autobus za 28 500 libier! Ibiza ničí životy! Nekúpi niekto môj autobus?“ opýtal sa David prostredníctvom svojho Facebooku. Na jeho ozname sa okamžite začali baviť nielen jeho priatelia, ale aj široká verejnosť, ktorá nedokáže pochopiť, ako mohol byť mladík taký ľahkovážny.

David sa stále pokúša dohodnúť s predajcom a od kúpy odstúpiť, a to aj napriek tomu, že autobus kúpil a zaviazal sa tak aj k platbe. Nuž, uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Foto: Facebook.com