O celebritách a ich požiadavkách sa už toho napísalo veľa, no málokedy nahrajú video a úprimne prezradia samé, čoho sú schopné. Naomi Campbell však priznala, aké šialenstvá dovádza počas cestovania lietadlom!

Naomi Campbell je uznávaná anglická modelka, herečka a podnikateľka. Hoci už o rok oslávi päťdesiatku, vyzerá to tak, že ani vek ju nezastaví pred šialenými návykmi. Supermodelka totiž priznala, čo robí pred každým letom. Exotická kráska na svoj YouTube kanál nahrala video, v ktorom opisuje svoju cestovateľskú rutinu. Asi si viete predstaviť, že cestuje celý život, či už kvôli svojej kariére alebo preto, že to jednoducho miluje. No to, čo robí pred každým letom, vás asi dostane!

Naomi povedala, že si vždy nakúpi vlastné jedlo a magazíny… To by bolo ešte v poriadku, avšak tým nekončí. Modelka je tak trochu uletená na čistotu, a tak vždy dezinfikuje s antibakteriálnymi obrúskami a v rukaviciach svoje sedadlo a jeho okolie. Okrem toho nosí rúško, aby sa nenakazila od ostatných cestujúcich a na sedadlá si dáva vlastné poťahy. Viete si s ňou predstaviť cestovať? Musí to byť hotová nočná mora!

Naomi Campbell

Naomi Campbell v lietadle

Foto: Instagram/Naomi | Video: YouTube