Obľúbený MMA zápasník Attila Végh (34) si momentálne užíva zaslúžený odpočinok po dueli, na ktorý bude celé Slovensko aj Česko ešte dlho spomínať. Víťazstvo nad Karlosom Vémolom (34) v tzv. zápase storočia však nemusí byť jediným veľkým úspechom tohto roka v jeho pracovnom živote! 

O Véghovi je známe, že je dlhé roky dobrým priateľom rapera Patrika “Rytmusa“ Vrbovského, ktorý nedávno dokončil prácu na novom albume legendárnej slovenskej skupiny Kontrafakt, ktorej je dlhodobo členom. A práve na tomto novom hudobnom počine známej trojice Rytmus, Ego a Anys by sa mal na prekvapenie všetkých objaviť aj samotný Attila.

Kontrafakt totiž včera spustil predpredaj svojho v poradí štvrtého albumu s názvom “Real Newz“. Rytmus na svojom instagramovom profile informoval, že za prvú noc sa predalo už vyše 5-tisíc kusov, no a dnes prišla ďalšia zaujímavá správa. Pri odhaľovaní jednotlivých skladieb a hostí na nich sa totiž na tracku č.5 objavilo pri názve skladby “Čo ja viem“ vedľa mena známeho rapera Gleba aj meno spomínaného Attilu Végha. Až neskôr však zistíme, či sa obávaný MMA bojovník naozaj objaví v úlohe rapera alebo pôjde o niečo celkom iné!

Attila Végh na albume Kontrafaktu

Foto: Instagram/Veghattila, Instagram/Rytmusking