Robo bol už niekoľko týždňov v kontakte s celkom sympatickou mladou babou, ktorú spoznal v kaviarni. Za celý ten čas k nim však okrem rozhovorov a zopár bozkov na rozlúčku k ničomu vážnejšiemu nedošlo. Až minulý rok mu krátko pred 6. decembrom navrhla, aby si kúpil kostým Mikuláša…

Robo mal tesne pred tridsiatkou a Beátu spoznal v kaviarni, kde pracoval ako čašník. Bola to príťažlivá ryšavka, ktorá tam prišla vždy už ráno a ostávala až do obeda, zatiaľ čo do notebooku vyťukala asi tak milión slov. Raz sa ju pokúsil osloviť, zarozprávali sa a vždy si potom počas dňa našli čas na to, aby si spolu vypili kávu alebo čaj.

Okrem stretávok v kaviarni spolu boli zopárkrát aj na výlete v prírode počas víkendu, no Beáta nemala veľa času a vždy sa niekam ponáhľala. Tvrdila, že má množstvo práce, a preto si Robo o to viac vážil spoločné chvíľky.

No viete ako to chodí. Po čase už začal premýšľať nad tým, žeby ich známosť mohli posunúť na vyššiu úroveň a tak ju niekoľkokrát zavolal k sebe domov. Ani raz však jeho pozvanie neprijala s tým, že večer jej to nikdy nevyhovuje, pretože sa potrebuje pripravovať do školy. Bola totiž v poslednom ročníku na výške a pracovala na diplomke.

To mu prišlo ako celkom zvláštna výhovorka, no nechcel na ňu tlačiť, a preto sa snažil ich vzťah udržiavať. Pár dní pred sviatkom sv. Mikuláša ho však s tajomným úsmevom a pozvaním do jej bytu požiadala, aby si zabezpečil „bradatý“ kostým. Robo sa dosť potešil, pretože veril, že práve v ten večer by to mohlo prísť. Veď ho pozvala k sebe a chce od neho, aby sa prezliekol za Mikuláša! Čo iné by to asi tak mohlo znamenať ako pozvánka na erotické radovánky?

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Robo sa však kardinálne mýlil. V ten deň sa navliekol do kostýmu a presunul sa na adresu, kam ho Beáta pozvala. Potom, čo mu otvorila dvere ho poprosila či by nemohol do obývačky odniesť balíček so sladkosťami. Robo ju teda poslúchol, aj keď mu to prišlo trochu divné, no budiš, tešil sa na to, kedy bude mať ten kostým dole a Beátu na sebe.

V obývačke ho však čakal malý chlapec, ktorý sa viditeľne tešil z prítomnosti Mikuláša. Pre Roba to bol šok, no snažil sa tváriť, že sa nič nedeje, aj keď to absolútne nechápal. Beáta mu potom povedala, že to je jej syn a nevedela ako mu to má povedať. V tomto momente Robov príbeh končí a my tak nevieme, ako to nakoniec celé dopadlo. Najpravdepodobnejšie však je, že sa odtiaľ veľmi rýchlo odpratal. Keby si predsa užil, tak by sa nám s tým pochválil!

Ak máte podobný príbeh, ozvite sa nám na redakcia @  manmagazin.sk 

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: Pixabay.com, YouTube