Hovorí sa, že vek je len číslo, a v prípade niektorých ľudí to platí doslovne. Jednou z týchto dobre vyzerajúcich šťastlivcov je aj Gina Stewart, babička, ktorá sa rozhodla zapojiť do súťaže Miss Maxim Australia.

Gina má už 47 rokov a zatiaľ čo väčšina žien v jej veku nepatrí medzi najžiadanejšie, blonďatú Austrálčanku by chcel do postele azda každý. Kozatá babka 10-mesačnej vnučky si je veľmi dobre vedomá svojho rajcovného vzhľadu, a preto sa rozhodla zapojiť do súťaže Miss Maxim Australia. V nej doslova valcuje všetky podstatne mladšie baby a momentálne vedie hlasovanie i v semifinále.

Každý, kto videl Ginine telo, nemôže uveriť jej veku a už vôbec nie tomu, že má štyri deti. Najstaršie z nich má dokonca 27 rokov! Gina pritom okrem veľkých pŕs nemá spravenú žiadnu plastiku: „Jediná kozmetická procedúra, ktorú som podstúpila, bolo zväčšenie pŕs pred desiatimi rokmi. Nepoužívam botox ani nič podobné, pretože verím v starnutie s pôvabom,“ prezradila pre Daily Mail rajcovná babička.

Hlavnou výhrou v súťaži je 10 tisíc austrálskych dolárov a Gina už vie, čo by s nimi v prípade výhry urobila: „Dúfam, že vyhrám a pomôžem mojej 30-ročnej najlepšej kamarátke, ktorá mala mŕtvicu. Ak by som vyhrala túto súťaž, pomohla by som jej uhradiť finančne náročnú liečbu. Tiež dúfam, že zvýšim povedomie o obetiach mŕtvice.“ Zdá sa tak, že Gina nie je iba prvotriedna BCBP (babka-co-bych-píchal), ale pod obrovskými kozami má aj dobré srdiečko. Náš hlas si teda rozhodne získala!

Gina Stewart

Rajcovné kozaté fotky babky Giny Stewart si pozriete >>>TU<<<

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: Instagram