Francúzsky záložník Paul Pogba sa vrátil do Manchestru United v roku 2016 ako vtedajší najdrahší hráč sveta. V posledných týždňoch sa vo veľkom hovorí o jeho odchode z tohto klubu, pričom najvážnejším záujemcom o jeho služby má byť katalánska Barcelona. 

Vedenie “Blaugranas” údajne poslalo pred pár hodinami do Anglicka aj konkrétnu ponuku, keď mali za 25-ročného Pogbu ponúknuť 50 miliónov eur v hotovosti + dvoch hráčov Andrého Gomesa a Yerryho Minu. Túto správu priniesli viaceré športové či anglické weby, pričom vedenie Manchestru United vraj túto ponuku od katalánskeho veľkoklubu zamietlo ako nedostatočnú.

Len pre úplnosť dodávame, že André Gomes je 25-ročný portugalský záložník, ktorý v Barcelone pôsobí od leta 2016. Do tímu prišiel z Valencie, ale nikdy nedokázal naplno preukázať svoj potenciál. Už dlhšie sa v súvislosti s jeho menom hovorí o odchode.

Yerry Mina je pre zmenu relatívne čerstvou posilou Barcelony, keďže jej dres oblieka iba od januára 2018. 23-ročný obranca Kolumbie sa prezentoval veľmi dobrými výkonmi na nedávnych MS v Rusku, ale viaceré zdroje hlásia, že v FC Barcelona s ním do budúcna veľmi nepočítajú. Spravili “Červení diabli” dobre, že si ponechali Paula Pogbu alebo ho mali radšej predať za vyššie uvedených podmienok?

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Sportbible.com | Foto: YouTube