Bitka v priamom prenose. Starý otec sa počas vysielania ukrajinskej relácie Odin za vseh (Jeden za všetkých – pozn. red. ) dozvedel, že jeho vnučka bola týraná a dokonca se*uálne obťažovaná. Muž napokon neudržal nervy na uzde!

Ukrajinská televízna šou Odin za vseh prináša divákom rôzne príbehy ľudí a rodín za účelom zmierenia. Možno to prirovnať k tamojšej verzii nášho programu Pošta pre teba. V nedávnej časti sa rodičia po dlhých sedemnástich rokoch stretli so svojou dcérou Oksanou. Všetko sa však zvrhlo vo chvíli, keď sa k slovu dostala vnučka starého pána a tá vyhlásila, že jej mama ju týra.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Už vtedy starý otec zúril a vlastnej dcére začal nadávať. Všetko sa ešte radikálne zhoršilo v momente, kedy 5-ročná vnučka Nadežda povedala, že jej nevlastný otec ju se*uálne zneužíval. Usporiadatelia relácie spomínaného otčima zavolali pred kamery, aby sa k obvineniam vyjadril. Ten najskôr všetko popieral, ale v tom na neho starý otec fyzicky zaútočil a niekoľkokrát mu vrazil so slovami: „Toto je môj vlastný detektor lži!“

v tom na neho starý otec fyzicky zaútočil a niekoľkokrát mu vrazil so slovami: „Toto je môj vlastný detektor lži!“

Ohavný otčim sa napokon ku všetkému priznal a teraz mu má hroziť trest odňatia slobody vo výške 5-8 rokov. Maloleté dievčatko bolo premiestnené od opatery starých rodičov. Celý incident nájdete vo videu nižšie, ktoré obsahuje aj anglické titulky. Spomínanú bitku uvidíte v čase v čase od 9.00. Len pre úplnosť dodávame, že video pochádza ešte z jesene roku 2018.

Zdroj: YouTube | Foto|Video: YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU