Už na základnej škole bola Blanka iná než jej rovesníčky. Kým ony listovali Bravo a vzrušovali sa nad plagátom Justina Biebera, ona mohla písať príbehy do rubriky “Láska, se* a trápení”, avšak lásku a trápenie by zrejme vynechala. O panenstvo prišla v 13-tich a vtedy sa to všetko začalo.

Blanka pochádza zo Zvolena a se*uálnemu životu dala štart pomerne skoro. Prvýkrát si pipík opáčila na 13. narodeniny, kedy sa už rovno rozlúčila aj s vienkom. Do dvadsiatky vystriedala presne 56 chlapov, áno, ich mená si značila do denníčka, avšak zistila, že už to s mužmi akosi nie je ono a potrebuje vyskúšať niečo nové. “Muži sa mi páčili, ale se* s nimi pre mňa začínal byť nudný. Nepomáhali ani bičíky či iné hračky. V jeden večer, ako som tak u mňa doma kamoške lamentovala nad tým, že svoje som si už asi od*ebala, mi ona ukázala niečo dovtedy nepoznané.”

Blankina kamoška sa jej opýtala, či to už robila so ženou. Vtedy sa obe na seba pozreli, doliali si víno a viac im treba nebolo. “Začali sme sa bozkávať ako o život, potom vyzliekať a potom mi to Dáša spravila jazykom tak, že ma museli počuť asi aj susedia. Bol to najlepší orgazmus v mojom živote!” Blanka Dáši službu opätovala a keď už bolo po všetkom, dámy sa rozlúčili a Dáša odišla domov.

Blanka zo Zvolena

Jazýčkové radovánky si slečny užívali vyše roka, vystačili si samé, pretože se* ako taký k životu nepotrebovali. Dáša sa ale rozhodla odísť do Ameriky, takže Blanka zrazu ostala bez kamošky s benefitmi. “Jasné, že mi bolo za ňou smutno, ale najviac mi chýbal jej jazyk. Snažila som sa nájsť si po zoznamkách nejakú náhradu, ale neustále cestovať za niekým ma nebavilo a vo Zvolene predsa len žien s rovnakým zmyslom pre vzrušenie až tak veľa nie je.” Blanke preto skrsol v hlave bizarný nápad. Doma mala psa a mačku.

Ako iste viete, obe štvornohé stvorenia majú taktiež mlsné jazýčky. Vynaliezavá Blanka si teda povedala, prečo by svojim miláčikom nemohla dať líznuť. “Najprv sa mi to zdalo choré a zvrátené, ale potom si hovorím, že veď veľakrát som čítala o tom, že si ženy nechali lízať vagíny svojimi psami, prečo by som to nemohla skúsiť aj ja. Vzala som si svojho jorkšíra na posteľ, pre istotu som si trošku pomazala vagínu granulkami, aby som ho prilákala na to správne miesto, a zafungovalo to. Keďže neprestával, očividne sa mu to páčilo a mne veru tiež.” Blanka mala doma aj mačku, rozhodla sa teda zaexperimentovať i s ňou. Tá až taká poslušná nebola, ale vraj mala tiež svoje čaro.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Mladá Zvolenčaka si takto so svojimi zvieratkami užíva už skoro dva roky. Občas natrafí aj na nejakú ľudskú obeť (preferuje ženy), ale ako sa vyjadrila, nikto ju zatiaľ nedokázal vzrušiť tak, ako to vedela Dáša.

PS: Z pochopiteľných dôvod sme museli Blankinu tvár nechať v anonymite.:)

Zdroj: Manmagazin.sk