Po včerajšom televíznom incidente sa Matej Jurkovič (41) už v reality show Farma neobjaví. Rasťovi Mojsejovi (40) totiž tvrdou hlavičkou priamo do tváre spôsobil zranenia a porušil tým pravidlá šou, ktoré zakazujú akékoľvek fyzické násilie. Po tomto vyhadzove boli farmári viditeľne nadšení, ale Rasťo vyslovil slová, ktoré mnohé napovedajú! 

Atmosféra na farmárskom statku sa uvoľnila potom, čo sa statný rodák z Bratislavy musel pobaliť a opustiť hru. Mnohí sa ho totiž priam báli, keďže jeho rétorika bola pre nich často až príliš hrozivá, a preto ho dlhodobo chceli vyštvať preč. Radovan Dulín si dokonca chvíľu zatancoval na stole v kuchyni a nechýbal ani spev ostatných farmárov. Rasťo sa potom vyjadril, že je rád, keď vidí, akí sú ostatní spokojní, pretože by inak tá bolesť za to celé nestála.

Tu sa teda natíska otázka, ktorú vyslovili ešte predtým mnohí komentujúci. Nemal Rasťo náhodou v pláne Mateja vyprovokovať a takýmto spôsobom ho dostať preč z Farmy? Jeho náhly výbuch emócií si totiž fanúšikovia nevedia vysvetliť, keďže tesne po voľbe sluhov, ktorá bola údajne jeho zámienkou k celému konfliktu, sa nezdal byť obzvlášť naštvaný a tvrdil, že bude robiť akúkoľvek robotu, ktorú mu Matej ako farmár týždňa zadá. Nuž, keďže je to celé jedna veľká hra a reality show, tak sa celú pravdu asi nikdy nedozvieme!

Farmári po Matejovom odchode

Foto|Video: Farma.markiza.sk