Smrť bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského (51) je stále predmetom mnohých otázok, diskusií a vyšetrovania. Podľa doterajšej verzie to vyzerá zatiaľ na samovraždu, no aj tá vyvoláva mnoho otáznikov.

Preto portál Startitup.sk vyspovedal vo videorozhovore bývalého väzňa Maroša Kanásza. Ten strávil medzi rokmi 2000 až 2007 až 60 mesiacov za mrežami – aj v rovnakom väzení v Prešove, ako práve zosnulý Milan Lučanský.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Kanász sa rozhodol opísať celý priebeh väznenia v takejto cele, čím mnohým ľuďom objasnil viaceré teórie, ktoré hovoria napríklad aj o tom, že Lučanského mohli zbiť ľudia z väzenskej stráže. Kanász to úplne odmieta a v rozhovore vysvetľuje, že v skutočnom väzení to funguje úplne inak ako vo filmoch. Celý rozhovor si teraz môžete pozrieť na videu nižšie!

Maroš Kanász o Lučanskom a prešovskej väznici

Foto|Video: Youtube/Startitup