Kristi Dali (32) sa momentálne v súťaži Farma stále snaží o rozprávkovú výhru 75 000€. Medzitým sa jej (ex)priateľ Paul Heli rozhodol vypátrať, kto je v skutočnosti tajným milencom, ktorého počas pôsobenia na statku spomínala. A naposledy prišiel so šokujúcimi vyjadreniami! 

Kristína sa na Farme nechválne preslávila svojim románikom s Radovanom Dulínom, aj keď od začiatku natáčania tvrdila, že ju doma čaká priateľ, ktorý je však, žiaľ, ženatý. Každý si myslel, že je ním Paul Heli, ktorý jej fotografie pravidelne zverejňoval na Instagrame či Facebooku, no on sám sa priznal, že Kristína má zjavne niekoho ďalšieho, od koho jej aj na farmársky statok prišiel zaľúbený list.

Identita tohto chlapa bola neznáma, no Paul Heli nič nenechal na náhodu a po dlhšom pátraní dokázal zistiť, o koho ide. Celé okolnosti tejto zamotanej situácie opísal na svojom instagramovom profile, kde zverejnil aj foto spomínaného muža, ktorý údajne kvôli prevaleniu celej aféry neskôr Kristínu očierňoval, že kedysi u Paula pracovala ako prostitútka. Celé vyjadrenie si môžete pozrieť nižšie a utvoriť si vlastný názor!

Vyjadrenie (ex)priateľa Kristi Dali

Foto: Instagram/Pau.heli, Farma.markiza.sk