Uplynulý víkend sa konalo podujatie Oktagon 14. A len pár hodín po tejto veľkolepej akcii prišla fantastická správa pre tunajšiu komunitu MMA. Hviezda Oktagonu Makhmud Muradov totiž podpísal zmluvu s UFC!

Makhmud Muradov je český fighter narodený v Uzbekistane, ktorý je jednou z najväčších hviezd českého a slovenského MMA. Slávny Floyd Mayweather o ňom dokonca vyhlásil, že je najlepším bojovníkom plánety. Súčasný priateľ speváčky Moniky Bagárovej nebojoval na Oktagone 14, ale predtým tu dvakrát zahviezdil. V Oktagone 12 zdolal Alberta Pereiru a počas podujatia Oktagon 13 si pripísal výhru nad Wendellom Marquesom.

Celkovo má v ringu zatiaľ skvelú bilanciu 22 výhier a len 6 prehier. Najbližšie štyri zápasy ho však čakajú už v slávnej organizácii UFC. Samotný 29-ročný fighter to krátko po polnoci potvrdil aj na svojom Insta profile, kde napísal nasledovný odkaz.

„Dnes oficiálně podepsaná smlouva s UFC na 4 zápasy 💥Stále tomu nemůžu uvěřit, můj sen se stal realitou. Nevím co víc říct, než to, že jsem vděčnej a šťastnej. Děkuji všem co mi věřili, co mi věří a podporují mě. První uzbek v historii v UFC ! Jdeme pro další výhru 🔥💥 Děkuji vám všem ! ♥️“ Makhmud muradov

Makhmud Muradov podpísal zmluvu s UFC.

OKTAGON 13: Muradov vs. Wendell

Zdroj: Sherdog.com, Instagram/Makhmud_muradov | Foto|Video: Instagram/Makhmud_muradov, YouTube