Herečka Angelina Jolie si už prešla najrôznejšími životnými obdobiami a zďaleka nie všetky boli dobré – veľmi ťažko niesla predčasnú smrť svojej matky, ale aj tri rozpady manželstiev. Najmä posledný rozvod s Bradom Pittom bol pre ňu o to bolestnejší, že ho médiá rozpitvávali do najmenších podrobností. Nateraz sa však zdá, že to najhoršie má za sebou.

Angelina chytá druhý dych! Po odmlke v roku 2018 natáča nové filmy, stará sa o svojich šesť detí, naďalej usilovne pracuje pre charitu a najnovšie nafotila sériu poriadne odvážnych obrázkov pre magazín Harper’s Bazaar – a to rovno na titulku! Hoci má už 44 rokov, dokázala nimi, že kondičkou a vzhľadom môže stále bez problémov konkurovať aj o polovicu mladším dievčatám.

Obľúbená herečka však v decembrovom čísle magazínu odhalila omnoho viac, než len telesné krivky. Rozhodla sa totiž, že poodkryje čitateľom aj časť svojej neľahkej minulosti. Povedali by ste, že kráska ako ona mala problémy zapadnúť do školského kolektívu? Vraj nebola ani trochu obľúbená! Taktiež prezradila, že silno zvažuje presťahovanie sa do inej krajiny. Kým však jej deti nebudú dospelé, chce im dať možnosť pravidelne sa stretávať so svojím otcom.

Spomínané fotky pre Harper’s Bazaar nájdete – TU

Zdroj: Harpersbazaar.com | Foto: Instagram/Angelinajolie_offiicial, Wallpapersite.com