Nie je zvykom, že by poslankyne zvykli provokovať mužské zmysly na sociálnych sieťach. Katarína Augustinič však urobila malú výnimku, keď sa pochválila odvážnou fotkou, ktorou dokumentuje premenu svojho tela.

Katarína Augustinič je bratislavská poslankyňa za mestskú časť Nové Mesto. Portál Refresher dokonca uvádza, že kedysi bola vyhlásená za najse*y kandidátku vo voľbách a možno aj práve preto má na svojom Insta profile už bezmála 20 tisíc followerov. Nedávno sa ukázala na odvážnom zábere, na ktorom vynikol najmä jej plný dekolt a presvitajúce…

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

„Sú vlastnosti, ktoré vám jednoducho neboli dané. Mňa obišla pevná vôľa a disciplína. Navyše som úplný pôžitkár a tak držať nejakú diétu je pre mňa za trest. Ešte mám aj tú životnú smolu, že dokážem zjesť viac ako ktorýkoľvek chlap. A navyše neexistuje takmer nič, čo by mi nechutilo. Našťastie som stále v pohybe a tak to nikdy nebol úplný prúser, ale ani vnútorná spokojnosť. A tak som si povedala, že už mám vek na to, aby som sa prekonala a bola so sebou spokojná. A tak v zmysle výzvy som prestala jesť sladkosti, behám každý deň, cvičím a upravila som stravu podľa jedálnička, ktorý mi urobil @marianmikinic A výsledky už asi vidieť.“ Toto napísala Katarína k odvážnej snímke, ktorú nájdete na konci nasledujúcej krátkej fotogalérie.

Katarína Augustinič

Spomínanú fotku nájdete – TU 

Foto: Instagram/Katarina_augustinic

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU