Najnovším objavom slovenského rapera Patrika Rytmusa Vrbovského sa na poli milostných vzťahov stala bývalá finalistka Miss Universe a terajšia moderátorka Superstar so zahraničnými koreňmi Jasmina Alagič. Vedeli ste však, že donedávna bola ešte v dlhodobom vzťahu s mužom, ktorý má mať údajne styky s podsvetím?

Exotická kráska Jasmina Alagič, ktorá najnovšie zamotala hlavu raperovi Rytmusovi, sa vzťahom s hudobníkom už netají, práve naopak. Spoločne si cez internet vymieňajú zamilované správy a vyznania lásky. Jasmina však ešte donedávna tvorila pár s iným mužom! Portálu pluska.sk sa podarilo vypátrať, že bývalý partner Patrikovej novej známosti figuroval v roku 2016 v medializovanej kauze s mafiánskou skupinou Piťovcov.

Pred nejakým časom s ním Jasmina dokonca i bývala na rovnakej adrese v petržalskej novostavbe, kde môžeme dodnes nájsť jej menovku. Bodaj by aj nie, keď sa v roku 2016 stala jeho jedinou majiteľkou tesne potom, čo bol jej bývalý priateľ zadržaný políciou a umiestnený do vyšetrovacej väzby. Dôvodom prepisu bola zrejme jeho snaha uchrániť si majetok.

Raper Rytmus bol taktiež v minulosti spájaný s Piťovcami, keď sa vo videoklipe Moji ľudia hudobnej formácie Kontrafakt objavila práve spomínaná zločinecká skupina. Typické pre nich boli najmä čierne géčkové Mercedesy, ktorými sa klip priam hemží.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, YouTube