Slovenský raper Patrik Vrbovský, známy pod prezývkou Rytmus, je na vrchole hudobnej scény už dlhú dobu. Prvé roky kariéry mu však jeho vulgárny slovník vyčítalo obrovské množstvo novinárov aj obyčajných ľudí. Teraz sa rozhodol objasniť, prečo sa vyjadruje práve takýmto spôsobom!

Každý z nás si občas určite schuti zanadáva. U niektorých ľudí patria “neslušné” výrazy aj do úplne bežnej komunikácie s kolegami či kamarátmi. Známym osobnostiam, akou je samozrejme aj Rytmus, je však často vyčítané, že používajú tvrdšie výrazy na verejnosti. Hlavne na začiatku veľkého rapového ošiaľu na Slovensku boli všetci raperi označovaní za strašne vulgárnych a mládeži totálne neprístupných.

Časom síce fenomén odsudzovania raperov za ich verbálny prejav opadol, no Rytmus pri odpovediach svojim fanúšikom na Instagrame dostal ešte dávnejšie zaujímavú otázku od českého fanúšika. Ten chcel vedieť, prečo vlastne rozpráva tak vulgárne. Rytmus odpovedal spôsobom sebe vlastným a úplne jednoznačným. Mnohí z vás sa s ním isto stotožnia, kedže najmä v chlapskej spoločnosti sa nejaké nadávky takmer vôbec neriešia.

Neskôr dostal ešte jednu zaujímavú otázku, ktorá trápi určite mnohých ľudí. Fanúšik sa ho opýtal, čo by poradil človeku, ktorý nemá rad svoj život a nevie, ako sa z toho dostať. Rytmus ako známy motivátor na to takisto našiel priamu odpoveď, ktorou oslovil mnohých ľudí. A opäť len potvrdil všeobecne známu pravdu, že život a zdravie sú to najdôležitejšie, čo máme.

Foto: Instagram/Rytmusking