Zatiaľ, čo si slovenská speváčka Dara Rolins užíva slobodu, jej bývalý partner Patrik Vrbovský alias Rytmus už niekoľko mesiacov randí s moderátorkou Jasminou Alagič, do ktorej, ako tvrdí, sa bezhlavo zamiloval. Jeho rozchod s Darou však mnohých fanúšikov poriadne rozhodil a niektorí sa z neho nedokážu spamätať dodnes.

Príkladom môže byť i nemenovaný občan Českej republiky, ktorý Rytmusovi pod jeho nedávnym príspevkom na Instagrame venoval nemiestny komentár. V ňom si zastáva Daru a Jasminu nepriamo označuje za zlatokopku.

„Ten pocit, když podvědomě víš, že kdybys neměl prachy a makal na benzince, tak tě tahle ani nepozdraví 😀 Ten pocit, když si pro Daru složil song a vyznával se… O této slečně si vlastně taky složil song, uhodneš který? :)))“, napísal neznámy muž narážajúc na Rytmusov veľký hit Zlatokopky.

Rytmus sa však nenechal vyviesť z miery a spomínanému neprajníkoví poslal veľavravný odkaz bez zbytočných nadávok, ako by ste si najskôr mohli myslieť.

 „Ten pocit, že prachy mám a ona tiež. Ten pocit, keď si sa zasekol v minulosti a neprijímaš nič nové. Ten pocit, keď sa rozídeš a do konca života zostaneš sám a neexistuje, aby si začal novú etapu. Pane bože, niektorých Čechov mi je tak ľúto.“, reagoval Patrik zdvorilo.

Foto: Instagram