Síce to nie je tak dávno, čo bolo Česko a Slovensko jeden národ, dnes už je medzi týmito krajinami skôr rivalita. Tú ešte prehĺbila (zrejme zakomplexovaná) Češka, ktorá na známom portáli brutálne naložila Slovákom a uviedla 5 dôvodov, prečo slovenskí muži nestoja za nič!

Na známom českom bulvárnom webe Extra sa pred pár dňami objavil útočný autorský príspevok od anonymnej redaktorky, ktorá si tvrdo podala slovenských chlapov. Pozrite si jej 5 dôvodov, prečo by sa Češky mali vyhýbať Slovákom.

Maminka

Spomínaná pani, ktorú zrejme nejaký junáčisko spod Tatier ohrdol, a tak musí útočiť na slovenský národ, uviedla, že slovenskí muži sú mamičkári. Čo je však ešte horšie, táto ženuška sa obula do našich mám! Slovenské matky vraj nepríjmu Češku za nevestu, pretože “nikdy nebude dosť dobrá pre jej dokonalého a rozmaznaného syna.”

Jedlo

Čajočka asi svojmu Slovákovi, ktorý ju ohrdol, presolila polievku, a tak ju poslal do p.. preč. Teraz teda nadobudla názor, že pokiaľ žena neuvarí svojmu slovenskému mužovi bryndzové halušky alebo plnenú papriku, nikdy nebude spokojný. Nechceme nikoho urážať, ale asi do “vesnice”, z ktorej pochádza spomínaná redaktorka, ešte nedorazili také novinky modernej civilizácie, ako sú reštaurácie alebo donáška jedla domov.

Jazyková bariéra

Že vraj, ak si Češka vezme Slováka a príde s ním ku nám, nebude rozumieť našincom kvôli rôznym nárečiam. Tak sme sa spýtali tety Wikipedie a tá nám povedala, že v Česku existujú štyri najrozšírenejšie druhy nárečia a na Slovensku tri. Nemáme čo viac dodať.

Na všetko bude žena sama

Češka opísala Slovákov ako lenivých truhlíkov, ktorí len ležia doma na gauči a pri domácich prácach nikdy nepohnú ani prstom. Na jej obranu musíme podotknúť, že uznala našu schopnosť zabezpečiť ženu materiálne, ale inak sme vraj v domácnosti nepoužiteľní.

Jou, zlatá česká dívenka si k sebe nasťahovala “línýho Homera Simpsona” a za to ide súdiť všetkých. Takže teraz, páni, ak nepresedíte pol života na gauči pri “báječných českých pohádkách,” ste na pi*u Slovák!

Nie je to nič výnimočné

Na záver zhrnula a upozornila všetky Češky, že randenie so Slovákom nie je vôbec nič výnimočné, a aj keď sa jedná o partnerstvo, kde obaja pochádzajú z dvoch rôznych krajín, nie je v ňom žiadna exotika.

Nuž, pani zlatá, navštívte niekedy “hospodu” na Záhorí, na Kysuciach alebo na východe a tamojší chlapi vám po pol litri “domácej” ukážu takú exotiku, akú nenájdete “v Praze a ani v žádny jiný vesnici.” Serus.

Foto: Wikipedia.org, YouTube