Česká herečka Tereza Těžká stvárnila jednu z hlavných postáv v dokumentárnom filme V sieti, poukazujúcom na zneužívanie dievčat vo virtuálnom svete. V reálnom živote rozhodne nepatrí medzi puritánky – mladučko pôsobiaca plavovláska si dlhodobo užíva polygamný vzťah a o detaily zo súkromia sa neváha podeliť aj so širokým publikom.

,,Sme traja, občas dvaja a občas dve,“ takéto pikantné narážky sa dajú nájsť na profile 25-ročnej zvodnej umelkyne, ktorá o fungovaní v polyamorii otvorene rozpráva. Spoločne s manželom sa totiž rozhodli spestriť si partnerský život „zadovážením si“ ďalšej frajerky.

tereza tezka priatel

Tereza sa s fanúšikmi delí nielen o intímne príbehy z každodenného fungovania troch ľudí, udržujúcich zároveň romániky i s ďalšími osobami, ale z času na čas prihodí aj nejaký ten záber zo súkromia. Obidve slečny sú parádne kočky, každá iným spôsobom, a na milostných hrách s jedným mužom sa vzájomne dohodli. Dalo by sa povedať, že tento vysmiaty šťastlivec má doma asi všetko, o čom väčšina pánov len tajne sníva!

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Otvorený príhovor Terezy a jej dvoch miláčikov

Zdroj|Foto: Instagram/Terezatezkaofficial