Filmový festival v Karlových Varoch organizovaný hercom Jiřím Bartoškom, známym aj u nás najmä vďaka postave mafiána v seriáli Za sklom, prináša každoročne mnohé prekvapenia, a to nielen v podobe zahraničných hviezd. Tento raz na seba najväčšiu pozornosť strhla predovšetkým kontroverzná česká Barbie. Svojím obrovským výstrihom totiž zatienila všetky prítomné dámy.

Gabriel Jiráčková v ružovom overale predviedla svoje silikónové osmičky a pohľad je to doslova dychberúci. Že v jej prípade vôbec nepôjde o filmy, bolo už vopred jasné, čo potvrdila aj pre český magazín: „Prišla som kvôli večierkom a mejdanom, filmy ma nezaujímajú. Dostala som veľa pozvánok, takže tu budem až dokonca.“

V ružovom outfite bola len 18-ročná bábika skutočne neprehliadnuteľná, čo vyzývavej Gabriel vôbec nevadí. „Teší ma, keď som stredobodom pozornosti. Priviezla som si so sebou dva kufre oblečenia a určite to nie sú roláky,“ pochválila sa známa provokatérka, čím naznačila, že návštevníci filmového festivalu sa majú rozhodne na čo tešiť.

Gabriel Jiráčková

Gabriel Jiráčková česká Barbie v Karlových Varoch

Českú Barbie v Karlových Varoch si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram/Lolo ta Bella