Nákup potravín môže byť tak trochu nudnou záležitosťou. Čo tak si teda nepríjemnú prechádzku po supermarkete spestriť tým, že svojej priateľke oblečiete vibračné nohavičky a pohráte sa s tlačidlom ON/OFF?

Ryan Hamilton je YouTuber, ktorý pre popularitu svojich videí využil vlastnú a zároveň mimoriadne ochotnú priateľku. Nie každá kočka by totiž pristala na to, aby bola pokusným králikom pre “výzvy s vibračnými nohavičkami”. Prvý prank chalan natočil vtedy, keď jeho polovička šoférovala auto, pričom jej budúca svokra sedela na mieste pre spolujazdca.

Tentokrát sa Ryan rozhodol “mučiť” svoju krásnu frajerku v známom reťazci amerických supermarketov, kde sa musela brániť orgazmu medzi regálmi s potravinami.

Komentujúci ďalšieho virálneho hitu s použitím vibračnej spodnej bielizne sa delia na dva tábory. Kým niektorí označujú brunetku z videa za dokonalú priateľku, alebo inak za “dievča do voza i do koča”, ostatní kritizujú tvorcu videí za zneužívanie priateľky na kliky pre svoje pranky. Každopádne, chalan týmto videjkom zabil dve muchy jednou ranou – zarába peniaze, vďaka tomu, že ich míňal v supermarkete. Inak má celkom šťastie, že jeho baba je ozaj kus. Keby bola typickou americkou vypapanou veľrybou, mohol by takéto “uchyláčiny” uverejňovať akurát tak na fetišových péčkových stránkach. 😀

Video, v ktorom Ryan “mučí” svoju frajerku v supermarkete, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Video: YouTube