Dvadsaťdvaročný mladík zaslal svojej matke, na prvý pohľad nevinnú, fotku priateľky, ležiacej na posteli. Až po doručení obrázka milovanej mame si všimol jeden perverzný detail, na ktorý akosi pozabudol.

Chalanisko Maison Vallance zo štátu Tennessee v USA sa rozhodol, že pošle starostlivej matke fotku stratenej bordovej mikiny, ktorú mu kedysi dávno darovala. Zo svojho nálezu bol zrejme taký nadšený, že usúdil, že najlepšie urobí, ak nájdený “poklad” odfotí v rukách svojej blonďatej priateľky, ležiacej v jeho posteli.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Každú “normálnu” matku by už pri pohľade na vysmiatu priateľku v synáčikovej posteli išlo rozhodiť od jedu, no Maison situáciu ešte viac zabil jedným podstatným detailom. Nad jeho posteľou sa hojdá červené lano, ktoré zrejme dvojica používa pri posteľných hrátkach. Poslať takúto perverznú fotografiu rovno na mamin displej je teda zaručený prúser!

O pikantnom prešľape zistil Maison až po publikovaní snímky na Twitteri, kde sa chcel zrejme tiež pochváliť kráskou v svojej posteli. No komentujúci si červené lano, zavesené nad blondínkinou hlavou, okamžite všimli. “Áno, práve som si uvedomil, čo za fotografiu som poslal svojej mame,” zamyslel sa unáhlený odosielateľ, aj keď už bolo neskoro.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: twitter, giphy