Od momentu, kedy bol Charlie Sheen vyhodený z legendárneho seriálu Dva a pol chlapa, uplynul už nejaký ten piatok. Pre drvivú fanúšikov tento seriál vtedy skončil, pretože Charlie bol jednoducho legenda a hral to, čo žil. Alebo žil to, čo hral? 

Je to jedno, pretože nielen v súkromnom živote, ale aj v tom seriálovom si užíval s množstvom nádherných žien. My sme pre vás vybrali niekoľko z nich, aby sme sa pozreli na to, ako sa za tých cca 10 a viac rokov zmenili. Roky im z krásy neubrali, skôr naopak a pravdepodobne by nimi nepohrdol ani samotný Sheen. V jeho momentálnom stave by však od nich asi už nedostal pozitívnu odozvu.

Jennifer Bini Taylor (47 rokov)

Seriálová Chelsea, s ktorou to Charlie myslel skutočne vážne. Pamätáme si ju nielen preto, ale aj vďaka jej veľkým prednostiam. Od roku 1997 je však vydatá, má dve deti a rola v Dva a pol chlapa bola pre ňu najväčšou v živote.

Emmanuelle Vaugier (43 rokov)

Tanečnica Mia, do ktorej sa Charlie zamiloval v jednej z prvých sérií a dokonca s ňou skončil pred oltárom. V realite je to kanadská herečka a modelka a istú dobu chodila práve s režisérom Dva a pol chlapa Chuckom Lorrem, ktorý neskôr Sheena vyhodil. Možno sa chlapci o túto dámu nevedeli spravodlivo rozdeliť…

Denise Richards (48 rokov)

Na záver sme pripravili bombu, o ktorú sme vás nechceli pripraviť. Aj napriek tomu, že v seriáli sa ukázala len v niekoľkých častiach, 4 roky tvorila pár so Sheenom v súkromnom živote. Bola pravidelne vo výbere tých najkrajších žien sveta a spoločne s Charliem majú dve deti, vďaka ktorým sú priateľmi až dodnes. Chlap má proste šťastie!

Zdroj: Worlddation.com | Foto: Instagram